Lootos on lill, mis viib pimedusest valguse poole

DSCF0420Lootos on lill, mis sümboliseerib suuri isiklikke muutusi ja teekonda rahu ning tasakaalu poole, mis viib pimedusest valgusse ja süütusest teadlikku tarkusse. Lootoslill sümboliseerib ka 7 energiakeskust meie kehas, 7 chakrat.

Lootose õit seostatakse mütoloogias paljude jumalatega. Paljudes kultuurides sümboliseerib ta taassündi. Sest suleb igal õhtul oma kroonlehed ja avab järgmisel hommikul uuesti, justkui avanedes uuele elule.
Lootos kasvab juured mudas, kuid hõljub vee peal puhta ja kaunina, puutumata sellest pinnasest, kus on ta juured. Seepärast on ta nagu loojad, kes on pärit meie maailmast, kuid ei klammerdu maapinna külge.
Hiinas peeti lootost pühaks taimeks, sest lootose kroonlehtedel on omadus koguda kokku negatiivne energia meie ümber ja muundada see positiivseks ning jaotada see kogu ümbritsevas ruumis laiali.

Pärlendavate kroonlehtedega lootosõis on valmistatud merekarbist, mis muudab tavalise küünlaleegi eriliselt sädelevaks ja täidab toa maagilise valgusega.

DSCF0403Põletades teeküünalt selles lootoseõie kujulisel alusel täidab toa eriliselt helkiv küünlasära tänu küünla aluse unikaalselel materjalile. Lootosõie kroonlehed on valmistatud austrite karpidest (Capiz Shells). Kui need puhastada, siis hakkavad nad vikerkaarevärvides pärlendama, kui nad on värvitud, siis kumab pärli helk alati imeliselt läbi värvi.
www.maailmapuudutus.ee

 

 

Kommenteerimine on suletud.

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: