Amburi märgis kuu toetab uute sihtmärkide seadmist igas eluvaldkonnas

Soovide soovimise aeg on käes! Noor kuu sünnib 29. novembril kell 14:19 amburi tähemärgis.
Kui soovid oma elus pöörata uut lehekülge, siis mine oma tavapärasest keskkonnast eemale. Reisi kuhugile tunniks, päevaks või nädalaks. Just siis näed, mis sind seni tegelikult takistas. Eemalt on silmaring laiem ja vaade tõesem. Nüüd suuna oma nooled uue unistuste sihtmärgi poole!
Amburil on mõju meie kurguchakrale, vabale ja kergele eneseväljendamisele. Selle noore kuu ajal on meie väljakutseks rääkida tõtt. Rääkida, just seda, mida me tõeliselt tunneme ja mõtleme. Iseendale, oma lähedastele, töökaaslastele, sõpradele või hoopis laiemale publikule. Luba om häälel kõlada selgelt. Ole kindel oma tões. Ja et seda lihtsam oleks teha, siis alusta laulmisest. Kasvõi üht rida või silpi ümisedes, kasvõi üksi dushi all!

Kuu loomise praktika soovide täitumiseks: nagu ikka pane oma soovid kirja 8 tunni jooksul kuu loomisest, siis on neil kõige võimsam vägi. Seekord mine aga soovide kirjutamiseks kodust eemale, täiesti uude kohta. Ja kui oled soovid kirja pannud, siis loe nad endale kõva ja selge häälega ette. Ja seejärel laula neid. Laula omal viisil ja oma tundega, laula oma unistuste laulu!

Kommenteerimine on suletud.

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: