Kuidas kasutada reikit kodu puhastamiseks

Kahaneva kuu faas on igakuiselt parim aeg kodu puhastamiseks. Lisaks füüsilisele koristamisele ja kodu kraamimisele on ka kodu puhastamine energeetiliselt hea mõte sel ajal. Kindlasti puhasta kodu energiat peale külaliste lahkumist, peale haigustest tervenemisi ja siis kui tunned end uimasena ning kõik justkui seisaks paigal, hingata on raske ja kummaline surutis on hinges.

Üks võimalus kodu puhastamiseks on kasutada reiki tehnikaid, kui oled saanud vastavad pühendused. Kui sul veel sümbolite pühendusi ei ole, siis jäta sümblite osa vahele ja keskendu lihtsalt valguse ja energiavoole.

Siin on mõned sammud, kuidas tuua armastuse ja valguse energia tagasi oma tuppa või majja.

1. Istu lootose asendis või mõnes muus sulle mugavas positsioonis keset ruumi. Keskendu hetkeks oma hingamisele ja hinga mõned korrad sügavalt sise ja välja. Rahune.

2. Aseta käed palveasendisse ja ütle selgelt, mida plaanid teha. “Puhastan selle ruumi, et tuua siia rahu, rõõmu ja armastuse energiat.” Kinnita oma soov CKR sümboliga.

3. Ühendage end reiki vooga ja kujutage ette, kuidas valgusvoog peseb üle ruumi põranda, seinad, lae. Kogudes kokku ja viies vooluga kaasa kogu negatiivsuse. Kõik alad jäävad särama ja sädelema puhtas valguses.
Kui mõni ala nõuab rohkem energiat, siis peatu seal valgusvooga kauemaks kuni tunned, et pead liikuma edasi.

4. Kui võimalik mine ja käi läbi kõik toa nurgad ning aseta oma käte vahelt igasse nurka reiki energiapall. Luba neil energiapallidel voolata nurkadest toa keskele kui tunned, et seda on vaja.

5. Joonista sõrmedega CKR sümbol ukse ette ja iga akna ette kaisteks.

6. Istu tagasi keset tuba, rahune ja küsi oma intuitsioonilt või sisetundelt, kas mõni paik ruumis nõuab veel energiaga pesemist või mõne reikisümboli kasutamist. Keksenduge veel korraks valguse ja armasuse energia saatmisele kodu kõigisse nurkadesse.

7. Aseta käed palveasendisse ja ütle selgelt: “Minu kodu on täidetud armastuse ja valgusega, rõõmu ja rahu energiaga”.

8. Kinnita praktika tänulikkuse ja CKR sümboliga.

Võid puhastamisprotsessi võimendada põletades samal ajal küünalt. Kui kasutad ka viirukisuitsu või mõne taime suitsu, siis pea kindlasti meeles samal ajal ka aken avatud hoida, et negatiivne ja halb energia saaks välja.

Inspireeritud reikirays.com, täiendas Kristel Treier

Kui soovid reikiga lähemalt tutvust teha või uuendada oma reikipraktikat, siis vaata Maagilise reiki pühendusi naistele Tallinnas ja Tartus kodulehelt www.paremelu.ee
#naiselikkuseaasta
#maagilinereikinaistele
#noorekuusoovideõhtu

Kommenteerimine on suletud.

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: