Kuidas luua oma suhetesse rohkem harmooniat, järgides kuu faase

Kuu mõjutab maailmamerede mõõna ja tõusu. Inimese keha koosneb 65-85% ulatuses veest. Pole imestada, et kuu liikumine mõjutab meid rohkem kui aimata oskame. Kui õpime tundma kuu faaside olemust ja mõju meie igapäevaelule, seda lihtsamalt sujub meie suhtlemine, harmoonilisem on keskkond meie ümber. Tehes tegevusi, mis on vastuolus vastava kuu faasi energeetikaga, on tulemuseks stress ja mittemõistmised meid ümbritsevates suhetes. Siin on mõned lihtsad soovitused kõigiks neljaks kuu faasiks.
Kuu loomise faas: * On parim aeg unistada koos kaaslastega ühisest tulevikust, panna soovid kirja ja joonistada plaane. * Koos kallimaga veeda nüüd vaikne õhtu küünlavalgel või mõnd armastusfilmi vaadates vaid teineteise kaisus. * Töösuhetes võimalusel leia omale individuaalne töö, hoidu meeskonnatööst.
Kasvava kuu faas: * On parim aeg tasakaalustada oma elus erinevad tegevused ning teha päevakavas muutusi. Kas leiad ikka endale piisavalt aega? * Koos kallimaga on nüüd hea aeg mõnda uut harjumust alustada, kolida kokku või minna uue kodu jaoks kinnisvara vaatama. * Töösuhetes osale koosolekutel ja suhtle aktiivselt kolleegide ja klientidega.
Täiskuu faas: * On parim aeg kasutada kogu täiskuu valgust ja energiat tegutsemiseks. * Koos kallimaga on nüüd kuumade ja kirglike ööde aeg. * Töösuhetes on nüüd parim asjade elluviimise aeg, sul jätkub jõudu ja energiat kõigeks.
Kahaneva kuu faas: * On parim aeg loobuda mittevajalikust oma elus. * Koos kallimaga on hea aeg ühiselt kodu korrastada ja koristada. * Töösuhetes on nüüd parim aeg teha kokkuvõtteid ja aruandeid.
Vanades iidsetes kultuurides kui inimesed elasid looduse rüpes ja loomulikult emakese looduse rütmidega kooskõlas, oli kuul eriline tähendus just naistele. Nii nagu kuu liikumine on ka meie keha viljakuse ja kuupuhastuse rütmis muutumine perioodiline. Oma iseloomu ja tujude muutusi on kogenud kõik naised. Ennast ja kuu liikumist tundma õppides võib oma meeleolu paremini mõista ning elada rahulikumalt ja teadlikumalt. Samuti annab kuu faaside ja looduse rütmide jälgimine teadmise ja arusaama teiste käitumisest.

Kommenteerimine on suletud.

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: