Universaalne eluenergia

“Reiki” tähendab tõlkes universaalset eluenergiat ja selle sõnaga tähistatakse eluenergia kasutamise iidset õpetust. See on sama energia voog, millest saab jõudu õitsema puhkev lill, kasvav laps, naerev inimene. Sama elujõudu tähistatakse sanskriti keeles sõnaga “prana”, feng shui koolkondades sõnaga “chi”. Seda sama energiat kirjeldavad ka sõnad “valgus” ja “armastus”.
Kui meil on piisavalt eluenergiat, siis oleme rõõmsad, terved, tasakaalus ja teeme selgeid otsuseid lihtsalt ja kergelt. Kui meie elujõudu hakkab nappima, siis tunneme väsimust, kogeme haigusi ja hääbume tasapisi oma maises kehas.
See on kõigi tehnikate ja harjutuste ja energitööde alus, esmalt peaks meil olema piisavalt elujõudu, et üldse millegiga tegeleda.
See “Maagilise reiki” kursus naistele on kokku pandud just selleks, et saaksime naistena teadmised ja praktilised harjutused, kuidas täita enda karikas elujõuga, kuidas seda suurendada ja suunata. Naistena voolab igakuiselt meist välja elujõudu kuupuhastuse ajal ja seetõttu on eriti oluline just naistele tegeleda oma elus elujõu, armastuse voo suurendamisega. Kust saame armastust juurde kui anname pidevalt ära? Et saaksime luua enda ümber armastava ruumi ja tunda ennast armastatutena, peame esmalt iseenda karika täitma elujõu ja armastusega. Kui oskame seda täita, siis võime oma elu muuta täiesti kardinaalselt igas valdkonnas. Meie ümber hakkavad iseenesest toimuma imed. Ja mida rohkem praktiseerime seda voos elamist, seda lihtsamaks see muutub, kuniks me ei märkagi, et se muutub meie tegelikkuseks. Igapäevaseks pärisosaks. Siis ei taju me enam elu kannatustena, saame teha lihtsalt uusi valikuid, kogeme harmooniat, rahu. Võime luua omale just sellise oleviku ja tuleviku nagu soovime.
Maagilise reiki meistrina alustasin sel talvel spetsiaalseid reiki kursusi just naistele. Ja ma näen igal kursusel, kuidas naised puhkevad õide, justnagu lilled kevadel. Kuidas kurbades ja kannatusi kogenud silmades tärkab rõõmu säde, kuidas seljad lähevad sirgemaks ja samm kergemaks. Selleks on vaja vaid natuke teadmisi ja avada oma süda elujõule ja armastusele.
Olen veendunud, et elujõud on meile kõigile kättesaadav ja vajame seda igapäevaselt nagu puhast joogivett.
1. astme kursuse nimi on “Tervikliku mina loomine” ja see sobib kõigile, kes alles alustavad teed iseendani ja kes juba on teel koos iseendaga. See ei vaja mingeid eelteadmisi, sobib igas eas ja kogemusega ja annab väga hea baasi minemaks edasi, misiganes energiatööga või praktikatega, tehnikatega, või lihtsalt oma elu elamisega õnnelikuna!

Kommenteerimine on suletud.

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: