Teekond naiselikkuse salaallikateni

Sellel naiselikkuse päeval leiad tee omaenda naiseliku väe allikateni. Need allikad toidavad sinu tegelikku olemust ja loomisjõudu. Nendest allikatest saad ammutada kristallselget ja puhast väge kui vajad toetust juurde. Otsime koos need allikad üles ja teeme puhtaks tee nendeni. Vaatame otsa kõigile varjudele, mis meie eest seni neid allikaid varjanud. Vabaneme neist takistustest, et edaspidi oleks tee oma naiselikkuse allikateni llihtne ja kerge. Sinu salajased elujõu lätted on sulle alati kättesaadavad kui vajad sõõmukest rõõmu või julgust, loovust või tugevust, tarkust või tervendust.

Sellel päeval me ei õpeta, kuidas olla naiselik või kuidas jumalanna moodi välja näha või kellegi teise moodi end tunda. Me aitame sul leida teeotsa omaenda sügavustesse, kus peituvad salajased naiselikkuse allikad. Igaühe tee sinna on erinev ja meil kõigil on neil radadel erinevad takistused. Koos loome armastava ja toetava ruumi, kus saad lihtsalt ja kergelt astuda edasi omal rajal ja valgustada omaenda teekonda.

Nii nagu sa oled naisena eriline ja erinevatel hetkedel tunned ning tajud erinevaid tundeid, nii on ka allikaid, kust me oma jõud ammutame mitmeid erinevaid.

Otsime üles allika, mis toidab meie ürgset tõde, seksuaalsust ja loomulikkust ning saame tuttavaks Metsiku naisega endas.
Leiame oma üsa sügavustest allika, mis aitab meil kogeda ilu, tundeid, naudinguid ja loomingurõõme ning saame tuttvaks Ilu ja armastuse muusaga endas.
Vaatame otsa Kuldsele kangelannale ning lubame tal juhatada end allikani, mis toidab meid elujulguse ja tegutsemisrõõmuga.
Maaema ja õekese Kuu abil toidame looduse rütmides tuksleval allikal omaenda keha rütme harmoonia ja tasakaalu ning tingiumusteta armastusega.
Karge ja tervendava allika leiame omaenda hääle sügavustest ja lubame selle tervendaval vool toita meie kõiki eluvaldkondi.
Sügavamal vaatame otsa omaenda sisemise tarkuse lõpmatule allikale, milles voolab nii meie kui ka kõigi teiste naiste lõpmatu naiselik tarkus ja teadmised, mis on vaid naistele kättesaadavad.
Olles leidnud kõik eelnevad allikad, on meile kättesaadav ka kõige püham ja salajasem elujõu allikas, millest salajase sõõmu rüüpamise järel tunneme end omaenda elu maagilise piirideta loojana.
Koolituse leiad http://www.paremelu.ee

Kommenteerimine on suletud.

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: