Kuu templi pühitsus

Ainult sel ühel õhtul tuleme kokku sellesse erilisse naisteringi, et pühenduda naiselikkusele ja saada pühitsetud. Õeke Kuu aitab meil enda sisse vaadata sügavamale ja kaugemale kui tavaliselt ja lubada Kuu Templis endast välja kõik selle, mida tavaelus ehk varjame või tahaplaanile jätame. See on koht, kus saame olla meie ise – maagilised ja väekad naised!
Oled oodatud kui tunned, et see puudutab sind.

Kas soovid kohta, kus turvaliselt kogeda kogu oma naiselikku väge selles täiuses?
Kas tahaksid vahel tunda, mismoodi on olla täiesti metsik?

Kas julged vaadata enda sisse sügavamale kui tavaliselt?
Kas soovid ärgata tavarutiinist ja tunda elusolemist ning ärkvelolekut?

Tempel on püha paik. Maagilisteks rituaalideks on ajast aega kogunetud templitesse. Et pühenduda ja pühitseda ja saada pühitsetud. Meie keha on meie templiks, kus elab looja ehk jumalanna. Ühises väes koosolemiseks ja loomise ringiks koguneme Kuu Templisse, et Jumalannadel endas lubada vabalt väljenduda. Templisse sisenemiseks on vaja omamoodi julgust, sest siin pole piire ega tavareaalsuse piiranguid. Kui soovime siis pole siin aega ega ruumi. Siin on vabadus, vägi, täius, armastus ja valgus.
Õeke Kuu aitab meil enda sisse vaadata sügavamale ja kaugemale kui tavaliselt ja lubada Kuu Templis endast välja kõik selle, mida tavaelus ehk varjame või tahaplaanile jätame. See on koht, kus saame olla meie ise – maagilised ja väekad naised!

Iga tempel on eriline ja erinev. Lubame oma intuitsioonil luua. Mõnikord metsik ja pidurdamatu, mõnikord malbe ja voolav, mõnikord täiskuu, mõnikord must kuu. Muutuv nagu meie, naised.

Kellele?
Kuu templisse on oodatud kõik naised, kes on valmis tunnistama enda väge ja jumalikkust.
Oled oodatud ka siis kui tunned, et su vägi on hetkel sinust eemal või justkui kadunud.
Ka neil hetkedel kui tunned ennast täiesti metsikuna.
Ka siis kui tunned ennast emotsioonide draamades põlemas.
Aga oled oodatud ka siis kui sinu elumeri on parasjagu tüüne ja elad täies harmoonias iseenda ja oma väega ning ennast ümbritseva keskkonnaga.
Oled oodatud ka siis kui alles otsid ennast ja oma väge, kuid sa tead juba – ta on olemas!
Kui alles kahtled oma väes või oled astumas esimesi samme oma spirituaalsel teekonnal iseendani siis soovitame alustada igakuistest “Noore kuu soovide õhtutest” naisteringis või Maagilise reiki 1. astme kursusest naistele “Tervikliku mina loomine” või “Leia tee iseendani” kursusest.

Mis toimub Kuu Templis?

  • Pühitseme naiselikkust ja oma templit,  omaenda keha.
  • Praktikad seksuaalenergia elujõuvoona tunnetamiseks.
  • Maagilised rituaalid pöördumistega looduse stiihiate poole.
  • Saame tuttavaks kõigi metsikute külgedega endas ja iseenda varjukülgedega. Võtame nad omaks ja saame neist jõudu juurde.
  • Puhastame ennast sellest, mida enam ei vaja.
  • Laulame ja tantsime.
  • Laeme end uue energiaga.
  • Saame tuttavaks loodusjõududega ja õpime nende väge kasutama.

Seda kõike on päris palju ja iga kord me kõiki neid punkte ei läbi. Nende hulgast aga Templi sündmused sünnivad. Mis täpselt juhtub järgmises Templis, see sünnib kohapeal ja see teadmine ka jääb Templisse. Kindel on, et kõik sünnib taotlusega: see on meie kõigi kõrgeimaks hüvanguks ja alati armastuses ning valguse poolel.

Miks just naistele?
Vahel on vaja aega omavahel, et need metsikud ja müstiliselt taltsutamatud Jumalannad meis saaksid vabalt väljenduda, kogeda teiste sama väekate ja maagiliste naiste toetust ja mõistmist. Et siis jälle minna igapäevaellu targemana, rahulikumana ja teadmisega, et sul on alati Kuu Tempel, kuhu saad tagasi tulla.

Kuu Templi saladust jagavad ja ruumi hoaivad:

Merike Kütt ja Kristel Treier.
Merike on pühendunud jaatavale elustiilile ja seeläbi inimeste aitamisele ning oma maagilise sisemaailma avardumisele. Kristel on pühendunud naiselikkusele ning avardumisele armastuse ja valguse väes.
Koos on nad pühendunud maagilisele naiste väe äratamisele ja loonud armastuses igakuiseid naisteringe juba rohkem kui 5 aastat nii Tallinnas, Tartus kui mujal. Ühistel noore kuu soovide õhtutel on osalenud selle aja jooksul ligi 500 naist. Traditsiooniks on saanud ülipopulaarsed “Naiselikkuse väe” suvelaagrid augustikuus. Nüüd on aeg astuda Merikese ja Kristeliga koos Templisse.

Kus?
Templi asukoht võib olla erinev, jälgi igakord juhiseid!

Millal?
Kuu Templi avame naistele siis kui on õige hetk. Just siis kui on eriti väekad hetked Universumis meie ümber. Siis kui on tunne, et just nüüd vajame midagi enamat!

Loe lähemalt ja registreeru kodulehel: www.paremelu.ee

Kommenteerimine on suletud.

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: