Kristel, pühendunud armastusele


Kui sa oled siia lehele jõudnud, siis oleme me sarnased. Ka mina tahan alati teada, kes on need reaalsed inimesed asjade ja eriti veebilehtede taga. Näha pilte ja tunda, milline inimene on siis tegelikult teiselpool värvilist arvutiekraani.

Ma olen õnnelik inimene. Sest ma elan enda loodud elu ja armastan igat hetke sellest. Õnnelik olemine on meie loomulik seisund ja meil on kõik selleks vajalik alati olemas. Minu kõige olulisem teadmine elust on, et me elame täna siin ja praegu ning saame muuta ise oma elu täpselt seliseks nagu soovime. Meis kõigis on olemas selleks vajalik jõud, energia ja armastus.

Viimased 20 aastat olen oma elust tutvunud ja praktiseerinud erinevaid vaimseid praktikaid: budism, tantra, tao, Silva meetod, kriya jooga, reiki, shamanism  ja meie oma esivanemate ürgne tarkus loodusest. Olen ennast ja oma tõde otsides reisinud läbi erinevad mandrid ning kogenud vaimseid õpetusi Birma, Tai, Laose, Vietnami, Kambodia ja Hiina, India, Bali templites kui ka ellujäämis-seiklusi Venetsueela ja Kolumbia metsikutes paikades, õppinud ärijuttu ajama Kariibi saartel ja Ameerika Ühendriikides ning loomulikult kogenud ka loodusega üksolemist Eesti täiesti ürgse loodusega paikades. Olen rahvusvaheliselt diplomeeritud “Red Tent” naisteringide treener/läbiviija. Minu eriliseks lemmikuks on meis peituva ürgse naiseliku energia tundmaõppimine ja selle praktiline kasutamine igapäevases töö ja ärielus ning suhetes, ning püsivalt iseendas kohalolemine. Minu vabastav kirg on tantsimine, maalimine ja igasugune eneseväljendamine läbi loomingu.

Minu loodud koolituste teemaks on õnnelik olemine, iseenda leidmine ja eriti oma naiseliku väe ja looduse loomulike rütmidega harmoonias elamine. Ma austan ja hindan loodust enda ümber. Ja eriti austan ma naisi ning nende põhjatut tarkust, ilu, väge. Oma naisteringide ja koolitustega tahan anda kõigile neile imelistele naistele võimaluse kogeda toetust ja iseennast sellena, kes nad on – täiuslikena. Kogemuskoolitajana jagan just seda, mida ma ise olen praktiliselt läbi kogenud. Kui minu juhitud naisteväe ringide ja koolituste tulemusel ärkab kasvõi väike inspiratsioonisäde, hakkab särama silmapaar, tekib üksainuski uus taipamine või kinnistub usaldus. Siis on maailm, kus me elame parem paik. Oluline on vaid meeles pidada, et kõik me oleme omal teel ja meil ei ole rohkem piire kui vaid meie enda seatud ning kõik on võimalik. Tuleb vaid astuda esimene samm, see pisikene ning imed hakkavad järgnema. Õpetan unistama ja unistusi ellu viima ja see on üks ilusamaid  ning maagilisemaid asju maailmas. Olen tänulik iseendale ja elule ja kõigile inimestele, kellega mu tee on mind kokku viinud.

Meil kõigil on oma tõde, mida jagada. Mida ma oma koolitustel ja teraapiaseanssidel ning kohtumistel jagada saan on see, mida ma olen ise päriselt kogenud ja oma elus läbi teinud: Kuidas naisena meestekeskses ärimaailmas edukas olla ja ennast mitte ära kaotada. Kuidas luua oma elu ja minna alati oma eesmärkide suunas. Kuidas luua “dream team” ja motiveerida inimesi igapäevaselt tööle suurima rõõmu ja naudinguga. Kuidas motiveerida iseennast kui sa oled täiesti üksinda. Kuidas saada üle kaotustest ning leida hingerahu ja tasakaal iseendaga. Kuidas oma emotsioonidega hakkama saada. Kuidas luua oma ellu küllust. Kuidas vabaneda hirmudest ja negatiivsetest uskumustest. Kuidas saada üle depressioonist. Kuidas seada oma elule visioon, eesmärgid, unistada ja luua ise oma elu. Kuidas iseennast tingimusteta armastada. Kuidas olla igapäevaselt tasakaalus ja harmoonias, siin ja praegu.

Ennast otsides ja leides olen 20 aasta jooksul reisinud läbi erinevad mandrid ning kogenud vaimseid õpetusi Birma, Tai, Bali, Laose, Vietnami, Kambodia ja Hiina templites kui ka ellujäämis-seiklusi Venetsueela ja Kolumbia metsikutes paikades, õppinud ärijuttu ajama Kariibi saartel ja Ameerika Ühendriikides. Erinevates paikades olen imetlenud põnevaid ning uusi asju ja soovinud, et saaksin neid kõiki kaasa osta Eestisse. Et kinkida neid oma sõpradele, et ka nemad saaksid osa asjadest, mis on natuke teistmoodi kui oleme harjunud oma kodulinnas. Mis on vahel valmistatud kohalike käsitööna ja väikese kohaliku küla ainus sissetulekuallikas. Mis on oma koostiselt ja iseloomult naturaalsed, tervisele head ja kasulikud. Ja asju, millel on sõnum meie hingele, meie meelele, mis aitavad meil kasvada seesmiselt. Aga alati oli mu seljakott või kohver liiga väike, et kõike põnevat Eestisse kaasa osta. Ja nii ma otsustasingi hakata tooma Eestisse teistsuguseid asju. Just selliseid, mida ma ise soovin kasutada ja sõpradele kinkida. Asju, mis on natuke enamat kui asjad, mis panevad silmad särama, teevad inimeste ümber olemise ilusamaks, toredamaks. Asju, mille sees on vägi ja hea energia. Mis annavad midagi nii nende ostjale kui nende valmistajale. Milles on alles nende valmistajate maagiline uudutus, mis pole suurtootmise anonüümsusest pärit.
Võin julgelt öelda, et need asjad, mida toon Eestisse on esmalt testitud minu enda ja sugulaste ning heade sõprade peal. Heas tujus ja energias.

Järjest rohkem on mulle oluline, millised mõtted, emotsioonid ja energiad mu ümber on. Ja hoidmaks oma elus positiivsust ja just neid energiaid, mida ma vajan, on väikesed igapäevased head asjad mu ümber headeks abivahendiks.

Ja asjadega käivad koos lood. Lugude jutustamine on alati olnud maagiline tegevus. Siin lehel on mõned väiksemad ja mõned pikemad lood, mõtisklused, soovid, tarkuseterad, soovitused. Inspireerituna maailmast, mis meid puudutab igal sammul. Just neile, kes praegu seda vajavad. Juhin üht Eesti väiketeatrit just seepärast, et teater on iidsetest aegadest olnud püha rituaalide ja lugude jutustamise paik. Ja teatri kaudu levivad lood laiemalt ning maagilisemal moel kui kuskil mujal.

Oma varasemast elust olen pühendanud aastaid investeerimispank LHV-s inimeste ja müügi juhtimiselne ning investeerimisteadmiste levitamisele,  meediafirmas Director Meedia muutsin Eesti ainsa juhtimisajakirja Director kõigile kättesaadavaks, asutasin Eesti esimese psühholoogia teemasid ja enesearengut käsitleva ajakirja Psühholoogia Sinule ning käivitasin Directori klubi, mis koondas igakuiselt kokku suhtlema ja ennast arendama üle 300 aktiivse noore juhi ja ettevõtja. Täna on see minu minevik.
Oma tänases elus olen ettevõtja ja toon Eestisse meelele ja kehale häid asju, mida leiab nii edasimüüjatelt üle Eesti kui http://www.maailmapuudutus.ee, loon tegevjuhi ja produtsendina teatrimaagiat Polygon Teatri ja Teatrikooli juures ning jagan oma kogemuskoolitajana Parem Elu Koolitused juures.

Kristel Treier,
Pühendunud armastusele ja naiselikkusele.

Looja, Naine, Tantrika, Jumalanna, Kriya jooga praktik, Maagilise Reiki Meister, Rahvusvaheliste “Red tent” naiste ringide diplomeeritud treener, ettevõtja, juht, kogemuskoolitaja.

http://www.maailmapuudutus.ee
http://www.paremelu.ee
http://www.polygon.ee

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: